#649033 - 03/06/1810:02 AMRe: Your Latest Purchase
[Re: Uncle Joe]
KidRibz
AC Cream Wannabe
Registered: 07/13/12
Posts: 502
Loc: Los Angeles
Update on the Egg McMuffin machine that I bought....great purchase, it paid for itself the first time that I used it.ni made 8 McMuffins at a cost of about 11$ in ingredience. That would cost about 35$ at McDonalds.