Originally Posted By: gia jordan
20 units of Botox $119
2 liters water at Family Dollar. $1
4 lbs beets at farmer co-op. $2


[panzer]Dr. Boris would have given you Botox for $115, 3 litres of water are $1 at Ike's Shop N' Save, and I'll steal 4 lbs of beets from my Grandma and sell them to you for $1.50[/panzer]
_________________________